Piosenki dla przedszkolaka. Część 11. Angielskie przeboje + CD + booklet

Ucz się angielskiego, śpiewając razem z nami! Tym razem w serii „Piosenki dla przedszkolaka” prezentujemy utwory, dzięki którym przedszkolaki zapoznają się z nowymi słowami i będą znakomicie się bawić. Na płycie znalazły się znane i lubiane przez wszystkich melodie takie jak „If Your Happy”,...
7,64 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,30 zł

Opis

Ucz się angielskiego, śpiewając razem z nami! Tym razem w serii „Piosenki dla przedszkolaka” prezentujemy utwory, dzięki którym przedszkolaki zapoznają się z nowymi słowami i będą znakomicie się bawić. Na płycie znalazły się znane i lubiane przez wszystkich melodie takie jak „If Your Happy”, „Alphabet Song”, Old MacDonald” czy świąteczne „We Wish You a Marry Christmas”, a także teksty autorstwa Danuty Zawadzkiej, które przybliżą maluchom słownictwo związane z kolorami, cyframi i ulubionymi czynnościami. Kompozycje i aranżacje wykonał Stefan Gąsieniec. Jak zwykle dołączamy także wersje bez wokalu i zachęcamy do zabawy w karaoke!

Danuta Zawadzka to autor tytułu "Piosenki dla przedszkolaka. Część 11. Angielskie przeboje + CD + booklet".

"Piosenki dla przedszkolaka. Część 11. Angielskie przeboje + CD + booklet" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Agnieszka Kłos- Milewska to osoba, która odpowiada za wizualną stronę zawartości tytułu Piosenki dla przedszkolaka. Część 11. Angielskie przeboje + CD + booklet.

To doskonała propozycja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Chcąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 8 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - kup dla niego też inne części z cyklu "Piosenki dla przedszkolaka".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Piosenki dla przedszkolaka. Część 11. Angielskie przeboje + CD + booklet" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.