Pippi. Zeszyt zadań Outlet

Przed tobą prawdziwy trening intelektu – chwyć ołówek, flamaster lub długopis i daj się porwać fantastycznym zadaniom wymyślonym przez twoją ulubioną bohaterkę. „Pippi. Zeszyt zadań” to książka pełna zagadek, łamigłówek, wykreślanek i fantastycznych naklejek, które sprawią, że rozrywka będzie...
4,90 * 9,79 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,54 zł

Opis

Przed tobą prawdziwy trening intelektu – chwyć ołówek, flamaster lub długopis i daj się porwać fantastycznym zadaniom wymyślonym przez twoją ulubioną bohaterkę. „Pippi. Zeszyt zadań” to książka pełna zagadek, łamigłówek, wykreślanek i fantastycznych naklejek, które sprawią, że rozrywka będzie jeszcze lepsza. Najsilniejsza dziewczynka na świecie i jej przyjaciele mają wiele ciekawych planów. Dołącz do wesołej kompanii i baw się dobrze!

Książeczka "Pippi. Zeszyt zadań" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Pippi. Zeszyt zadań" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza zakres słownictwa.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - kup dla niego także kolejne części z serii "Zeszyt zadań".

Jest to dość krótka lektura - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Pippi. Zeszyt zadań" wydało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.