Piraci. Malowanie wodą

Ta malowanka wodna spodoba się dzieciom. Grafiki przykują wzrok. Malowanka pomaga rozwijać wyobraźnię u dzieci i zapewnia dobrą zabawę z możliwością utrzymania porządku.Wystarczy kubek z wodą i pędzelek!
5,95 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,91 zł

Opis

Ta malowanka wodna spodoba się dzieciom. Grafiki przykują wzrok. Malowanka pomaga rozwijać wyobraźnię u dzieci i zapewnia dobrą zabawę z możliwością utrzymania porządku.
Wystarczy kubek z wodą i pędzelek!

Historyjka "Malowanie wodą. Piraci" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

"Malowanie wodą. Piraci" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

"Malowanie wodą. Piraci" udostępniło Wydawnictwo Arystoteles. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.