Piramidka z jajeczek TOMY

Piszczą, pasują do siebie, układają się w stos i upadają! Maluchy pokochają wszystko, co mogą zrobić dzięki tym zabawnym jajeczkom z podstawkami.Każde jajko można otworzyć by zobaczyć znajdujące się wewnątrz piszczące pisklę, które będzie fascynująca dla dzieci w wieku sześciu miesięcy. Idealne dla...

62.02 zł

Dodaj do schowka

Opis

Piszczą, pasują do siebie, układają się w stos i upadają! Maluchy pokochają wszystko, co mogą zrobić dzięki tym zabawnym jajeczkom z podstawkami.
Każde jajko można otworzyć by zobaczyć znajdujące się wewnątrz piszczące pisklę, które będzie fascynująca dla dzieci w wieku sześciu miesięcy. Idealne dla małych rączek, będą cieszyć maluszki możliwością składania skorupek, odkrywania kontrastujących, ciekawych twarzy i możliwością ustawiania w podstawkach.
W miarę jak maluchy dorosną do kolejnego etapu zabawy, będą mogły dopasować jasne, odważne kolory, aby połączyć w pary kompletne jajka i posadzić je na pasujących do nich kubeczkach - zarówno pod względem koloru, jak i sortowania różnych kształtów - każde jajko ma dopasowaną konkretną podstawkę. Zabawa nie kończy się na tym: w miarę jak umiejętności zabawy rosną, dzieci mogą ćwiczyć liczenie od jednego do sześciu, używając liczb wydrukowanych na podstawkach na jajka i cieszyć się układaniem jaj jeden nad drugim, aby stworzyć olbrzymią wieżę.
Trudniejsze, ale bardziej satysfakcjonujące niż układanie tradycyjnych kostek! Zestaw jest zapakowany w poręczne opakowanie na prezent, wraz z rączką do przenoszenia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Piramidka z jajeczek TOMY

  • Producent: Tomy
  • Wiek: 6m+
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5011666730830
  • EAN: 5011666730830

Inni Klienci kupili również