Pistolel pompowany na wodę jednorożec Leantoys

Duży Pompowany Pistolet Na Wodę Jednorożec Pistolet na wodę w kształcie jednorożca ucieszy każdą dziewczynkę. Idealna propozycja do basenu lub nad wodę w trakcie wakacji. Dzieci będą się super bawić, a bezpieczeństwo jak najbardziej będzie zachowane. To właśnie to! Urządzenie zawodów strzeleckich...
51,32

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 51,32 zł

Opis

Duży Pompowany Pistolet Na Wodę Jednorożec

Pistolet na wodę w kształcie jednorożca ucieszy każdą dziewczynkę. Idealna propozycja do basenu lub nad wodę w trakcie wakacji. Dzieci będą się super bawić, a bezpieczeństwo jak najbardziej będzie zachowane. To właśnie to! Urządzenie zawodów strzeleckich lub bitwy z takimi wyjątkowymi pistoletami to dopiero frajda. Zabawa będzie fantastyczną rozrywką dla dziecka, ponieważ pozwala na zabawę na wiele sposobów - ograniczeniem jest tylko bezpieczeństwo oraz wyobraźnia malucha.

Prezentowana broń ma dołączoną do zestawu pompkę, którą należy napompować balon jednorożca. Następnie do pistoletu wlać wodę i rozpocząć zabawę. Poprzez naciśnięcie spustu woda pompuje się i wylatuje pyszczkiem jednorożca. Ma on kolor biały z elementami niebieskiego i gwiazdkami w różnych kolorach. Rękojeść pistoletu ma natomiast kolor niebieski. Pozostaje wycelować i strzelić.

Radość z twarzy waszych pociech nie zejdzie, najbardziej szczęśliwe są wtedy, jak się ubrudzą lub tak jak w tym przypadku umoczą.

Wymiary rękojeści pistoletu:

15 cm x 5 cm x 16 cm

Wymiar pompowanego jednorożca:

około 60 cm x 20 cm x 48 cm

całość zabawki:

długość- 62 cm

wysokość- 59 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pistolel pompowany na wodę jednorożec Leantoys

  • Producent: Leantoys
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 320x280 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903802455885
  • EAN: 5903802455885