Pixelbags Saszetka Kolorowe pióra

PIPISTRELLO Saszetka kolorowe pióra Saszetka z panelem silikonowym (jest to specjalna powierzchnia, na której za pomocą silikonowych pixelowych klocków można układać niepowtarzalne wzory, które nadają produktowi wyjątkowy charakter) o wymiarach 18x19 punktów, co oznacza, że jest  227 punktów do...

31.59 zł

-25%

42.12 zł

Dodaj do schowka

Opis

PIPISTRELLO Saszetka kolorowe pióra

Saszetka z panelem silikonowym (jest to specjalna powierzchnia, na której za pomocą silikonowych pixelowych klocków można układać niepowtarzalne wzory, które nadają produktowi wyjątkowy charakter) o wymiarach 18x19 punktów, co oznacza, że jest  227 punktów do układania wzorów z silikonowych klocków.

Pokryty pikselami panel piórnika jest giętki i niezwykle trwały. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie produktu.

Zaprojektuj front piórnika według własnego pomysłu. Zmieniaj go jak chcesz i kiedy chcesz. Bądź kreatywny!

Saszetka uszyta z materiału częściowo wodoodpornego: neoprenu. Zamyka się na zamek błyskawiczny. Z boku ma doczepiony karabińczyk.

Wraz z piórnikiem otrzymasz zestaw ok. 100 pikseli z literkami.

Kolor: materiał - kolorowe piórka, panel - turkusowy

Skorzystaj ze specjalnego edytora, aby wyliczyć jaka ilość klocków jest potrzebna do ułożenia własnego wzoru https://pixiecreweditor.com/en

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pixelbags Saszetka Kolorowe pióra

  • Producent: Pixelbags
  • Kod producenta: GXP-627176
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 702811686830
  • EAN: 702811686830
  • Wymiary: 15 x 11 x 2,3 cm