Płacz jest OK

Drogi Czytelniku,ta książka nie bez powodu jest zatytułowana Płacz jest OK.Naprawdę można płakać! Przecież każdy musi jakoś wyrazić to, jak się czuje,i opisać, z jakiego powodu tak się czuje.Płacz jest OK w delikatny sposób rozwija inteligencję emocjonalną u małych dzieci, które mogą odczuwać...
23,17 * 34,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,61 zł

Opis


Drogi Czytelniku,

ta książka nie bez powodu jest zatytułowana Płacz jest OK.
Naprawdę można płakać! Przecież każdy musi jakoś wyrazić to, jak się czuje,i opisać, z jakiego powodu tak się czuje.

Płacz jest OK w delikatny sposób rozwija inteligencję emocjonalną u małych dzieci, które mogą odczuwać frustrację, gdy nie są w stanie wyrazić swoich uczuć.

Wskazówką jest ta książka!

Stanowi idealne rozpoczęcie tych wszystkich ważnych rozmów. Zawiera praktyczne sposoby na radzenie sobie z codziennymi zmartwieniami oraz miniporadnik dla rodziców i opiekunów, jak rozmawiać z dziećmi o ich troskach.

Molly Potter to autor książki "Płacz jest OK".

"Płacz jest OK" należy do kategorii książeczek dla dzieci, które, tłumaczą najmłodszym świat uczuć, pomagając sprostać ich wpływom. To wspaniałe narzędzie, które pomoże dziecku rozwijać empatię i umiejętność nazywania emocji.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 38 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Płacz jest OK" opublikowało Wydawnictwo Tadam. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.