Planeta nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa” do geografii dla klasy szóstej szkoły podstawowej to publikacja, w której znajduje się wiele różnorodnych zadań dotyczących współrzędnych geograficznych, ruchów Ziemi, a także geografii Europy. Pozwala na doskonalenie umiejętności czytania map dzięki licznym zadaniom z...
27,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,27 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa” do geografii dla klasy szóstej szkoły podstawowej to publikacja, w której znajduje się wiele różnorodnych zadań dotyczących współrzędnych geograficznych, ruchów Ziemi, a także geografii Europy.

  • Pozwala na doskonalenie umiejętności czytania map dzięki licznym zadaniom z mapami konturowymi.
  • Pomaga kształcić umiejętność analizy materiałuilustracyjnego za pomocą zadań z rysunkami, diagramami, schematami i fotografiami.
  • Ułatwia przyswojenie wiedzy dzięki zadaniom o różnym stopniu trudności, w tym dla uczniów szczególnie zainteresowanych przedmiotem.
  • Pomaga systematyzować wiedzędzięki podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji.
  • Pozwala skutecznie przygotowywać się do sprawdzianówdzięki zadaniom powtórzeniowym zamieszczonym po każdym rozdziale.
  • Rozbudza zainteresowanie przedmiotemza pomocą ciekawych tekstów połączonych z zadaniami oraz krzyżówek geograficznych.
  • Zachęca do poszerzania wiedzy dzięki dodatkowym zasobom multimedialnym, do których odsyłają kody QR.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Planeta nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Kamila Skomoroko to autor tej książki.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Planeta nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii. Szkoła podstawowa. Klasa 6" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


O wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, zapewniający najnowsze materiały edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych w całej Polsce.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Planeta nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Tytuł ten należy do popularnej serii Planeta Nowa.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Planeta nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>