Plantule Pillows Poduszka do spania z łuską gryki 45 x 60 cm

To poduszka do spania wypełniona polską, ekologiczną, certyfikowaną łuską gryki. Wspiera prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa podczas snu. Nie nagrzewa się, reguluje proces pocenia się, absorbuje nadmiar wilgoci. Posiada właściwości antyalergiczne oraz zawiera związki hamujące rozwój bakterii i...

129.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

To poduszka do spania wypełniona polską, ekologiczną, certyfikowaną łuską gryki. Wspiera prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa podczas snu. Nie nagrzewa się, reguluje proces pocenia się, absorbuje nadmiar wilgoci. Posiada właściwości antyalergiczne oraz zawiera związki hamujące rozwój bakterii i roztoczy. Kształt łusek gryki zapewnia dobrą cyrkulacje powietrza. Jest elastyczna i plastyczna – dostosowuje się do kształtu ciała.

Wymiary poduszki: 45 x 60 cm

Poduszki Plantule mają działanie hipoalergiczne.

Sposób przygotowania i przechowywania

Poduszki z gryką pielęgnujemy podobnie jak tradycyjne poduszki. Przed użyciem oblekamy ją w poszewkę. Samą poduszkę możemy uprać po uprzednim wysypaniu z niej łusek. Samych łusek nie czyścimy. Jeśli poduszka zostanie zalana wodą, łuski należy wysypać oraz wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

Aby zachować najlepsze lecznicze właściwości poduszek z łuską gryki, zaleca się wymianę łuski co dwa lata. Żeby prawidłowo przygotować poduszkę z łuskami do snu, dłonią uformuj wgłębienie, na którym położysz głowę, poniżej wymodeluj wałek, który podczas snu będzie wsparciem dla Twojej szyi.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: OEKO-TEX®

Dane producenta/dystrybutora

Golden Grain Sp. z o.o. Andrzeja Struga 23, 95-100 Zgierz, NIP: 1132918936, Regon: 365489640

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Plantule Pillows Poduszka do spania z łuską gryki 45 x 60 cm

  • Producent: Plantule Pillows
  • Kod producenta: PSP4560GRY
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0659436692367
  • EAN: 0659436692367
  • Wymiary: 45 x 60 cm