Plantule Pillows Poduszka do spania z łuską gryki - jasiek

To poduszka do spania wypełniona polską, ekologiczną, certyfikowaną łuską gryki. Wspiera prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa podczas snu. Nie nagrzewa się, reguluje proces pocenia się, absorbuje nadmiar wilgoci. Posiada właściwości antyalergiczne oraz zawiera związki hamujące rozwój bakterii i...

79.99 zł

-10%

89.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

To poduszka do spania wypełniona polską, ekologiczną, certyfikowaną łuską gryki.

Wspiera prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa podczas snu. Nie nagrzewa się, reguluje proces pocenia się, absorbuje nadmiar wilgoci. Posiada właściwości antyalergiczne oraz zawiera związki hamujące rozwój bakterii i roztoczy. Kształt łusek gryki zapewnia dobrą cyrkulacje powietrza. Jest elastyczna i plastyczna – dostosowuje się do kształtu ciała.

Wymiary poduszki: 40 x 40 cm

Poduszki Plantule mają działanie hipoalergiczne.

Sposób przygotowania i przechowywania

Poduszki z gryką pielęgnujemy podobnie jak tradycyjne poduszki. Przed użyciem oblekamy ją w poszewkę. Samą poduszkę możemy uprać po uprzednim wysypaniu z niej łusek. Samych łusek nie czyścimy. Jeśli poduszka zostanie zalana wodą, łuski należy wysypać oraz wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

Aby zachować najlepsze lecznicze właściwości poduszek z łuską gryki, zaleca się wymianę łuski co dwa lata. Żeby prawidłowo przygotować poduszkę z łuskami do snu, dłonią uformuj wgłębienie, na którym położysz głowę, poniżej wymodeluj wałek, który podczas snu będzie wsparciem dla Twojej szyi.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: OEKO-TEX®

Dane producenta/dystrybutora

Golden Grain Sp. z o.o. Andrzeja Struga 23, 95-100 Zgierz, NIP: 1132918936, Regon: 365489640

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Plantule Pillows Poduszka do spania z łuską gryki - jasiek

  • Producent: Plantule Pillows
  • Kod producenta: PSP4040GRY
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0659436692343
  • EAN: 0659436692343
  • Wymiary: 40 x 40 cm