Plantule Pillows Poduszka do spania z łuską orkiszu - jasiek

Neutralizuje napięcia w ciele, wprowadza w stan błogiego relaksu. Posiada właściwości antyalergiczne oraz zawiera związki hamujące rozwój bakterii i roztoczy. Rozgrzana działa jak termofor – nagrzana na kaloryferze lub słońcu wzmacnia swoje lecznicze właściwości – można ją przykładać na miejsca...

99.00

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Neutralizuje napięcia w ciele, wprowadza w stan błogiego relaksu. Posiada właściwości antyalergiczne oraz zawiera związki hamujące rozwój bakterii i roztoczy.

Rozgrzana działa jak termofor – nagrzana na kaloryferze lub słońcu wzmacnia swoje lecznicze właściwości – można ją przykładać na miejsca potrzebujące ogrzania.

Wymiary poduszki: 40 x 40 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Poduszki z orkiszem pielęgnujemy podobnie jak tradycyjne poduszki. Przed użyciem oblekamy ją w poszewkę. Samą poduszkę możemy uprać po uprzednim wysypaniu z niej łusek. Samych łusek nie czyścimy. Jeśli poduszka zostanie zalana wodą, łuski należy wysypać oraz wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

Aby zachować najlepsze lecznicze właściwości poduszki z łuską orkiszową, zaleca się wymianę łusek na świeże co dwa lata. Żeby prawidłowo przygotować poduszkę z łuskami do snu, dłonią uformuj wgłębienie, na którym położysz głowę, poniżej wymodeluj wałek, który podczas snu będzie wsparciem dla Twojej szyi.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: OEKO-TEX®

Informacja alergenna

Pyłki zbóż.

Dane producenta/dystrybutora

Golden Grain Sp. z o.o. Andrzeja Struga 23, 95-100 Zgierz, NIP: 1132918936, Regon: 365489640

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Plantule Pillows Poduszka do spania z łuską orkiszu - jasiek

  • Producent: Plantule Pillows
  • Kod producenta: PSP4040ORK
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0659436692350
  • EAN: 0659436692350
  • Wymiary: 40 x 40 cm