Play Doh Wesoła kuchenka Hasbro

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi!...

73.16 zł

-57%

170.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną.
A może by tak stworzyć ciasto, jakiego nikt jeszcze nie widział? Z tym zestawem to możliwe! Znajdziesz tu formę do ciasta, kosz pełen owoców i 5 narzędzi, dzięki którym twoje ciasto będzie wyglądało jak prawdziwe. Rozwałkuj dokładnie ciasto, ułóż na nim wyciśnięte foremkami owoce, a całość pokryj pysznie wyglądającym kremem. Uwolnij wyobraźnie i stwórz niepowtarzalne dzieło kulinarne!
Zawartość i cechy zestawu:
plastikowa kuchenka z dwoma palnikami foremkami do wytłaczania produktów żywnościowych
możliwość wytłoczenia warzyw (np. marchewki, brokułów, kalafiora, papryki, pieczarki), a nawet krewetek
foremka rybka, stek
efekty dźwiękowe - odgłos smażenia
patelnia, rondelek
2 talerzyki
nóż i widelec
szczypce, szpatułka
5 kolorowych tub z ciastoliną Play-doh (żółta, pomarańczowa, czerwona, biała, zielona)

Szczegóły - Play Doh Wesoła kuchenka Hasbro

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt