NOWOŚĆ Playfoam Pals: Monster Party masa piank.+ figurka

Playfoam Pals: Monster Party masa piank.+ figurka

  • 5905116623486
Playfoam Pals, Monster Party, Masa piankowa z figurką niespodzianką, modelinaNauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Odpręż się i poznaj świat Playfoam(R) Pals. Wewnątrz kuli z...

15.77 zł

-28%

21.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Playfoam Pals, Monster Party, Masa piankowa z figurką niespodzianką, modelina
Nauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.
Odpręż się i poznaj świat Playfoam(R) Pals. Wewnątrz kuli z masą piankową znajduje się figurka do kolekcjonowania Monster Party.W serii znajduje się 12 różnych przyjaciół - potworków. Każda kula zawiera nietoksyczną, nigdy niewysychającą, świecącą w ciemności oraz delikatną masę piankową do tworzenia atrakcji dla kumpli - Playfoam(R) Pals. Zbierz je wszystkie.
Psst... To nie tylko zabawa, ale również nauka:Inscenizowane scenki uczą rozwijają u dzieci umiejętności społeczne oraz poprawiają komunikację.Budowanie z masy piankowej rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.Rzeźbienie w masie poprawia motorykę oraz wpływa na integrację sensoryczną.Informacje ogólne:Kula zawiera wewnątrz masę piankową w różnych, świecących w ciemności, losowo wysyłanych kolorach oraz figurkę niespodziankę.Playfoam(R) Pals Monster Party to kolekcja 12 figurek oraz jednej rzadkiej - złotej.Wymiary kuli: Średnica ok. 6,5 cm, Wysokość: 9,5 cm.Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Playfoam Pals: Monster Party masa piank.+ figurka

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905116623486
  • EAN: 5905116623486
  • Wymiary: 6,5x9,5x6,5 cm