NOWOŚĆ Playfoam Pals: Snowy Friends masa piank. + figurka

Playfoam Pals: Snowy Friends masa piank. + figurka

  • 5905116623462
  • 1 dzień + czas dostawy
Playfoam Pals, Snowy Friends, Masa piankowa z figurką niespodzianką, modelinaNauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Odpręż się i poznaj świat Playfoam(R) Pals. Wewnątrz śnieżnej...

15.77 zł

-28%

21.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Playfoam Pals, Snowy Friends, Masa piankowa z figurką niespodzianką, modelina
Nauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.
Odpręż się i poznaj świat Playfoam(R) Pals. Wewnątrz śnieżnej kuli z masą piankową znajduje się figurka do kolekcjonowania. Snowy Friends. W serii znajduje się 12 różnych przyjaciół z dalekiej Arktyki. Każda kula zawiera nietoksyczną, nigdy niewysychającą oraz delikatną masę piankową do tworzenia atrakcji dla kumpli - Playfoam(R) Pals. Zbierz je wszystkie.
Psst... To nie tylko zabawa, ale również nauka:Inscenizowane scenki uczą rozwijają u dzieci umiejętności społeczne oraz poprawiają komunikację.Budowanie z masy piankowej rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.Rzeźbienie w masie poprawia motorykę oraz wpływa na integrację sensorycznąInformacje ogólne:Kula zawiera wewnątrz masę piankową w różnych, losowo wysyłanych kolorach oraz figurkę niespodziankę.Playfoam(R) Pals Snowy Friends to kolekcja 12 figurek oraz jednej rzadkiej - bałwanka.Wymiary kuli: Średnica ok. 6,5 cm, Wysokość: 9,5 cm.Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Playfoam Pals: Snowy Friends masa piank. + figurka

  • EAN: 5905116623462
  • Wymiary: 6,5x9,5x6,5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905116623462