Plecak Mr. King Super Zings

Niedługo rozpocznie się ważny rozdział w życiu twojego dziecka. Aby żwawym krokiem pomaszerował do przedszkola, zerówki lub szkoły podstawowej wyposaż go w plecak, który kształtem przypomina bohatera Super Zings Rivals of Kaboom Mr King'a. Ten wspaniały podarunek doda mu odwagi, pewności siebie, a...

156.68 zł

-11%

176.05 zł

Dodaj do schowka

Opis

Niedługo rozpocznie się ważny rozdział w życiu twojego dziecka. Aby żwawym krokiem pomaszerował do przedszkola, zerówki lub szkoły podstawowej wyposaż go w plecak, który kształtem przypomina bohatera Super Zings Rivals of Kaboom Mr King'a. Ten wspaniały podarunek doda mu odwagi, pewności siebie, a dodatkowo sprawi, że na twarzy dziecka pojawi się szczery uśmiech!
Plecak został wykonany z wysokiej jakości materiałów z dbałością o istotne szczegóły. Posiada komorę wewnętrzną zapinaną na wygodny zamek błyskawiczny, regulowane pasy naramienne umożliwiające dostosowanie plecaka do indywidualnych wymagań malucha oraz uchwyt pozwalający na zawieszenie. Swoim kształtem i kolorystyką wiernie odwzorowuje Mr. King'a. Ten fantastyczny plecak stanie się nieodłącznym elementem każdego przedszkolaka, zerówkowicza lub ucznia szkoły podstawowej, który jest fanem świata Super Zings!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Plecak Mr. King Super Zings