Pluszowa kontrastowa książeczka edukacyjna Sensory Toys Canpol Babies

Kontrastowa książecka edukacyjna z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze. Książeczka doskonale stymuluje rozwój...

36.99 zł

-8%

39.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kontrastowa książecka edukacyjna z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze.

Książeczka doskonale stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka. Zabawka jest idealna do nauki chwytania i odkrywania ciekawych nowych dźwięków. Zabawna pszczoła na rzep, pozwala na trenowanie odczepiania i przyczepiania elementów przez maluszka. Posiada gryzak, piszczek, grzechotkę , elementy szeleszczące oraz liczne tasiemki. Dodatkową atrakcją jest ukryte lusterko, każde dziecko lubi przeglądać się w lusterku i obserwować świat.

Praktyczne zaczepy umożliwią przypięcie zabawki przy wózku lub łóżeczku, ale również stworzyć zestaw z matą sensoryczną marki Canpol babies. Książeczka jest miękka i miła w dotyku. Przeznaczona jest dla dzieci 0m+.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zabawkę utrzymuj w czystości. Sposób prania podany na wszywce. Przecierać wilgotną szmatką. Sprawdź jakość produktu przed podaniem dziecku. Zabawkę zużytą, zniszczoną wymień na nową. Usuń wszystkie elementy opakowania zanim podasz zabawkę dziecku. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, opakowanie przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 0 m+.
  • Nie należy jej prać w pralce. W przypadku zabrudzeń przecieraj ją wilgotną szmatką.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pluszowa kontrastowa książeczka edukacyjna Sensory Toys Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407680811
  • EAN: 5903407680811
  • Wymiary: 28.0 x 17.0 x 7.0 cm

Inni Klienci kupili również