Pluszowa piłka kontrastowa Sensory Toys Canpol Babies

Kontrastowa piłka z grzechotką z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze. Piłka doskonale stymuluje rozwój koordynacji...

31.99 zł

-14%

36.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kontrastowa piłka z grzechotką z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze.

Piłka doskonale stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka. Piłka została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić maluszkowi naukę chwytania, aktywizować zmysł dotyku, odkrywać nowe kształty i dźwięki. Posiada grzechotkę, elementy szeleszczące oraz ciekawe tasiemki. Piłka jest miękka i miła w dotyku. Zabawkę można turlać i rzucać, co jest naturalnym etapem rozwoju maluszka. Przeznaczona jest dla dzieci 0m+.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zabawkę utrzymuj w czystości, sposób prania podany na wszywce. Prać ręcznie w 300°C przy użyciu mydła dla dzieci. Sprawdź jakość produktu przed podaniem dziecku. Zabawkę zużytą, zniszczoną wymień na nową. Usuń wszystkie elementy opakowania zanim podasz zabawkę dziecku. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, opakowanie przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 0 m+.
  • Nie należy jej prać w pralce, prać ręcznie.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pluszowa piłka kontrastowa Sensory Toys Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407680828
  • EAN: 5903407680828
  • Wymiary: 19.0 x 11.5 x 10.0 cm

Inni Klienci kupili również