Pneumovit Sept Aerozol do gardła 35ml 35 ml

GORVITA PNEUMOVIT SEPT AEROZOL 35ML PNEUMOVIT SEPT aerozol do gardła 35 ml - aerozol do gardła w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz w stanach alergicznych w obrębie jamy ustnej i gardła. Naturalne składniki zawarte w preparacie a zwłaszcza obecność chlorku sodowego, a także jodków i kwasu...
18,86
Cena za L : 538.86zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,86 zł

Opis

GORVITA PNEUMOVIT SEPT AEROZOL 35ML

PNEUMOVIT SEPT aerozol do gardła 35 ml - aerozol do gardła w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz w stanach alergicznych w obrębie jamy ustnej i gardła.

Naturalne składniki zawarte w preparacie a zwłaszcza obecność chlorku sodowego, a także jodków i kwasu metaborowego wzbogacone o czynne związki szałwi i aloesu (garbniki katechinowe, fenolokwasy) hamują wzrost bakterii i grzybów, działają oczyszczająco, bakteriobójczo, ściągająco i przeciwzapalnie na błonę śluzową jamy ustnej i gardła, a związki manganu i wapnia działają przeciwuczuleniowo. Aloes dodatkowo łagodzi uczucie suchości w obrębie jamy ustnej i gardła. Kompleksowe działanie preparatu pozwala utrzymać śluzówkę w prawidłowym stanie fizjologicznym.

Składniki - Pneumovit Sept Aerozol do gardła 35ml 35 ml

Oczyszczony i modyfikowany roztwór uzdrowiskowej wody mineralnej: wodorowowęglanowo, chlorkowo, sodowej- bromkowo, jodkowo, borowej pochodzącej z ujęcia Uzdrowiska Rabka, Ekstrakt z szałwii, Ekstrakt Aloe Vera.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dzieci: Umieścić aplikator w ustach, nacisnąć i rozpylić 1-2 dawki jednorazowo, kilka razy dziennie.

Dorośli: Umieścić aplikator w ustach, nacisnąć i rozpylić 1-2 dawki jednorazowo, kilka razy dziennie.

Dla zwiększenia efektów działania wskazane jest stosowanie preparatu kilkakrotnie w ciągu dnia. U dzieci (od 2-go roku życia) wyrób może być stosowany tylko pod nadzorem dorosłych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na szałwię lub aloes.

Dane producenta/dystrybutora

PPUH Gorvita 34-607 Szczawa 106

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pneumovit Sept Aerozol do gardła 35ml 35 ml

  • Producent: Pneumovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907636994282
  • EAN: 5907636994282

Inni Klienci kupili również