Podkład Adventure Candy Land

ADVENTURE podkład "CANDY LAND" Podkłady pełne przygód i nowych wyzwań Zbuduj most nad czekoladową rzeką aby dotrzeć do krainy pysznych żelek! Uzupełnienie asortymentu serii "ADVENTURE" - dodatkowe podkłady do układania płytek z nowymi przygodami i wyzwaniami. Duża liczba stale aktualizowanych...

89.10 zł

-10%

99.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

ADVENTURE podkład "CANDY LAND"
Podkłady pełne przygód i nowych wyzwań
Zbuduj most nad czekoladową rzeką aby dotrzeć do krainy pysznych żelek!
Uzupełnienie asortymentu serii "ADVENTURE" - dodatkowe podkłady do układania płytek z nowymi przygodami i wyzwaniami.
Duża liczba stale aktualizowanych motywów zapewni ciągłą zabawę zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Każdy z podkładów zaprojektowany jest tak aby wykorzystać pełna zawartość "Zestawu Startowego TLC 211". Kolejne podkłady można ze sobą łączyć tworząc własne, olbrzymie krainy. Przydatnym do większych zabaw jest zawartość kufra pełnego przygód "ADVENTURE BOX 422.
Stawiaj płytki i akcesoria w miejscach oznaczonych na podkładzie. Jednym pchnięciem wpraw pierwsza płytkę w ruch i zobacz jak szybko ciąg pokonuje trasę. Dzięki serii ADVENTURE możesz zostać piratem i ścigać się z innymi w drodze do ukrytego na wyspie skarbu. Możesz być farmerem albo wędrowcem po krainie słodyczy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!
Podkłady do zabaw Trick Logic przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia. Odtwarzanie układów rozwija u dziecka wyobraźnię, umiejętność uspokojenia i koncentracji. Manipulowanie małymi elementami wpływa na zdolności motoryczne i koordynację wzrokowo - ruchową. Specjalnie zaprojektowane układy na podkładach wprowadzają w świat wyobraźni przemycając przy tym wiele wartości edukacyjnych.
ZAWARTOŚĆ:
podkład elastyczny (100% bawełna), rozmiar 600 x 1200 mm
Dla dzieci w wieku od 3 lat

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Podkład Adventure Candy Land