Podlaskie M±ki Ekologiczne M±ka Orkiszowa chlebowa 1 kg Bio

 „Podlaskie M±ki Ekologiczne” pochodz± z Zielonych płuc Polski. Zarówno uprawa zbóż, przemiał oraz konfekcjonowanie odbywaj± się w okolicach Bielska Podlaskiego, 30 km od Puszczy Białowieskiej. Dzięki temu nasi Klienci mog± być pewni, że otrzymuj± produkt najwyższej jako¶ci, wytwarzany zgodnie z...

8.99 zł

-10%

9.99 zł

Cena za kg: 8.99 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Ekologiczna m±ka orkiszowa chlebowa to produkt najwyższej jako¶ci, który powstał na bazie certyfikowanych surowców, pochodz±cych z kontrolowanych upraw. Idealnie nadaje się do wypieku własnego chleba, bułek czy słodkich ciast. Może stanowić zamiennik dla tradycyjnej m±ki pszennej, ubogiej w składniki odżywcze.

Orkisz z którego powstała m±ka jest bogatym Ľródłem białka, błonnika pokarmowego, zawiera także mangan, żelazo, cynk, fosfor i witaminę B3. Może być spożywany przez osoby cierpi±ce na podwyższony poziom cholesterolu we krwi, jak również wszystkich, którzy dbaj± na co dzień o szczupł± figurę, gdyż pozostawia przed długi czas uczucie syto¶ci po posiłku.

M±ka orkiszowa chlebowa może być także wykorzystana do przygotowania:

  • pierogów
  • nale¶ników
  • gofrów
  • placuszków
  • domowej tortilli

Opakowanie zawiera 1 kilogram m±ki orkiszowej chlebowej. Należy przechowywać je w suchym i zaciemnionym miejscu oraz trzymać z dala od działania promieni słonecznych. Aby produkt zachował najlepsz± jako¶ć, należy dbać o jego szczelne zamknięcie.

Wszystkie oferowane "Podlaskie m±ki ekologiczne" wytwarzane s± wył±cznie w oparciu o tradycyjn± recepturę przez podlaskich młynarzy. To produkty ekologiczne, charakteryzuj±ce się wył±cznie najwyższ± jako¶ci±. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy także pozostałe m±ki producenta: m±kę orkiszow± jasn±, m±kę orkiszow± razow±, m±kę żytni± chlebow± oraz m±kę żytni± razow± - każdy z pewno¶ci± dobierze wariant dopasowany do własnych potrzeb.