Podlaskie M±ki Ekologiczne M±ka Żytnia chlebowa 1 kg Bio

 „Podlaskie M±ki Ekologiczne” pochodz± z Zielonych płuc Polski. Zarówno uprawa zbóż, przemiał oraz konfekcjonowanie odbywaj± się w okolicach Bielska Podlaskiego, 30 km od Puszczy Białowieskiej. Dzięki temu nasi Klienci mog± być pewni, że otrzymuj± produkt najwyższej jako¶ci, wytwarzany zgodnie z...

4.99 zł

-9%

5.49 zł

Cena za kg : 4.99zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Kto raz zjadł własnoręcznie upieczony chleb, nie będzie chciał powrócić do pieczywa zakupionego w sklepie. Dzięki żytniej m±ce chlebowej mamy okazję przygotować zdrowy i pożywny chleb, bez dodatku polepszaczy i chemicznych dodatków.  

M±ka chlebowa żytnia to produkt oferowany przez markę BioLife. Jest to firma, która powstała w 2013 roku i od tego czasu wprowadza na rynek ekologiczne produkty spożywcze. Podlaskie M±ki Ekologiczne produkowane s± na podstawie tradycyjnych przepisów w pięknych okolicach Bielska Podlaskiego. To produkty najwyższej jako¶ci - co potwierdza nadany im certyfikat ekologiczny.

Z m±ki żytniej chlebowej można przyrz±dzić:

  • chleb
  • nale¶niki
  • zakwas żytni
  • pyszne ciasta
  • chrupi±ce bułeczki
  • pierogi

M±ka żytnia chlebowa jest alternatywn± dla dobrze przez wszystkich znanej m±ki pszennej. Zawiera spor± ilo¶ć błonnika i posiada zdecydowanie lepszy wpływ na nasz układ pokarmowy. Polecana przez nas m±ka żytnia chlebowa zapakowana jest w papierow± torbę o pojemno¶ci 1 kilograma. Należy przechowywać j± w suchym miejscu.

Kupuj±c Podlaskie M±ki Ekologiczne masz gwarancję najwyższej jako¶ci i najlepszego smaku. Dzięki naszej m±ce Twój chleb będzie smakował tak samo dobrze, jak chleb pieczony przez Twoj± babcie w starym piecu kaflowym.  Zapraszamy do zakupów i życzymy udanych wypieków!