Podlaskie M±ki Ekologiczne M±ka Żytnia razowa 1 kg Bio

 „Podlaskie M±ki Ekologiczne” pochodz± z Zielonych płuc Polski. Zarówno uprawa zbóż, przemiał oraz konfekcjonowanie odbywaj± się w okolicach Bielska Podlaskiego, 30 km od Puszczy Białowieskiej. Dzięki temu nasi Klienci mog± być pewni, że otrzymuj± produkt najwyższej jako¶ci, wytwarzany zgodnie z...

4.99 zł

-9%

5.49 zł

Cena za kg : 4.99zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

M±ka żytnia razowa oferowana przez markę "Podlaskie M±ki Ekologiczne" to produkt najwyższej jako¶ci, do jego produkcji wykorzystane zostały ziarna zbóż pochodz±ce wył±cznie z certyfikowanych upraw z okolic Bielska Podlaskiego. To m±ka produkowana według tradycyjnych receptur, stanowi idealn± alternatywę dla popularnych, oczyszczonych m±k sklepowych, które pozbawione zostały większo¶ci składników odżywczych. To m±ka z grubego przemiału, która zawiera spor± ilo¶ć otrębów, jest także ciemniejsza od m±ki pszennej i posiada charakterystyczny, intensywny zapach.

M±ka żytnia razowa zawiera spor± ilo¶ć błonnika pokarmowego, a także witaminy z grupy B, żelazo, potas, mangan. Ma niski indeks glikemiczny. To dobry wybór dla osób przebywaj±cych na diecie i dbaj±cych o szczupł± sylwetkę - pełnoziarniste produkty zapewniaj± dłuższe uczucie syto¶ci po posiłku.

M±ka żytnia razowa idealnie nadaje się do wypieku:

  • chleba
  • bułeczek
  • ciast drożdżowych
  • tortów

Z jej pomoc± przygotujemy także nale¶niki czy gofry, zagę¶cimy ulubiony sos oraz wyprodukujemy własny zakwas lub spirytus.

Opakowanie zawiera 1 kilogram ekologicznej m±ki żytniej razowej. Należy chronić je przed wilgoci± oraz przechowywać szczelnie zamknięte w zaciemnionym miejscu.

Zachęcamy także do wypróbowania pozostałych m±k marki "Podlaskie M±ki Ekologiczne", które dostępne s± w ofercie naszego sklepu internetowego. Każdy z pewno¶ci± dobierze wariant dopasowany do swoich kulinarnych preferencji.