Podpałka do grilla, kominka i ogniska 28 szt If You Care

  • If You Care
  • 5060214480086
  • 3 dni
Podpałki If You Care zawierają tylko dwa składniki: drewno FSC i olej roślinny niemodyfikowany genetycznie. Użyj tych przyjaznych dla środowiska kostek do rozpalania ognia w kominkach, grillach i piecach opalanych drewnem. Opakowanie zawiera 28 kostek podpałki. Podpałki If You Care mają długi okres...

12.78 zł

Cena za kg : 55.57zł

Dodaj do schowka

Opis

Podpałki If You Care zawierają tylko dwa składniki: drewno FSC i olej roślinny niemodyfikowany genetycznie. Użyj tych przyjaznych dla środowiska kostek do rozpalania ognia w kominkach, grillach i piecach opalanych drewnem. Opakowanie zawiera 28 kostek podpałki.
Podpałki If You Care mają długi okres trwałości, nie tracą siły ognia ani nie wysychają, gdy są otwarte, nie są tłuste ani oleiste, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, są niewybuchowe i nietoksyczne, można je bezpiecznie przechowywać w pobliżu żywności, nieszkodliwe w kontakcie z roślinami i organizmami wodnymi, nie zawierają składników ropopochodnych.
Podpałki z biomasy pochodzą ze źródeł odnawialnych i są nietoksyczne. Neutralna emisja węgla: Emisje wynikające ze spalania biomasy są uważane za neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Wynika to z faktu, że CO2 emitowany ze spalania biomasy jest kompensowany przez redukcję CO2 w atmosferze w wyniku wzrostu nowej biomasy. Jest to zgodne z wytycznymi EPA, a także Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC).

Składniki - Podpałka do grilla, kominka i ogniska 28 szt If You Care

100% biomasy ze źródeł odnawialnych: drewno FSC, olej roślinny

Sposób przygotowania i przechowywania

Otwórz opakowanie, umieść 3-4 kostki pod drewnem lub na węglu drzewnym. Podpal każdą kostkę na brzegu (w miejscu złamania). Kostka pali się przez 8-10 minut, a przez pierwsze 5 minut wytwarza najsilniejszy płomień.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Podpałka do grilla, kominka i ogniska 28 szt If You Care

  • Producent: If You Care
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060214480086
  • EAN: 5060214480086