Chemia Nowej Ery 8. Zeszyt ćwiczeń

NOWA EDYCJA 2021-2023 Umożliwia uczniom przypomnienie najważniejszych zagadnień dotyczących tlenków i wodorotlenków dzięki elementowi To było w klasie 7! oraz ich utrwalenie podczas rozwiązywania testu Sprawdź, czy potrafisz – tlenki i wodorotlenki. Kształci umiejętność opisywania doświadczeń...
27,46 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł

Opis

NOWA EDYCJA 2021-2023

  • Umożliwia uczniom przypomnienie najważniejszych zagadnień dotyczących tlenków i wodorotlenków dzięki elementowi To było w klasie 7! oraz ich utrwalenie podczas rozwiązywania testu Sprawdź, czy potrafisz – tlenki i wodorotlenki.
  • Kształci umiejętność opisywania doświadczeń chemicznych dzięki ćwiczeniom To doświadczenie muszę znać oraz doświadczeniom do samodzielnego wykonania Niewielkie projekty – duże efekty!
  • Pomaga osiągnąć biegłość w rozwiązywaniu zadań obliczeniowych. Ćwiczenia Obliczenia chemiczne – uczę się krok po kroku pokazują kolejne kroki rozwiązania, co ułatwia uczniom samodzielne zmierzenie się z zadaniami.
  • Wspiera kształcenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji dzięki interesującym treściom połączonym z ćwiczeniami – Korzystam z informacji.
  • Ułatwia weryfikację wiedzy przed sprawdzianem i ćwiczenie umiejętności rozwiązywania zadań typu egzaminacyjnego dzięki przekrojowym testom Sprawdź, czy potrafisz na końcu działów, które zawierają również zadania opracowane przez CKE.
  • Umożliwia skuteczne utrwalenie podstaw chemii dzięki ćwiczeniom Na dobry początek, a dzięki ćwiczeniom Dla dociekliwych rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą.
  • Zapewnia uczniom dostęp do dodatkowych ćwiczeń, zdjęć, animacji i filmów z doświadczeniami na stronie docwiczenia.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Chemia Nowej Ery 8. Zeszyt ćwiczeń"?
Elżbieta Megiel,Małgorzata Mańska są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja "Chemia Nowej Ery 8. Zeszyt ćwiczeń" została przygotowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Chemia Nowej Ery 8. Zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł należy do popularnej serii "Chemia Nowej Ery".
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


O wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją działalnością na krajowym rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na system edukacji. Stając naprzeciw wyzwaniom związanym z nowoczesną edukacją, zapewnia materiały, zgodne z bieżącymi zaleceniami MEN i komisji egzaminacyjnych.

Ile stron zawiera ta pozycja?
Ta książka ma 128 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną grafikami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Chemia Nowej Ery 8. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>