Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 2, część 1 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych.  Uczą różnych sposobów rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu...
20,53

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,56 zł

Opis

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 2, część 1 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. 

  • Uczą różnych sposobów rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci.
  • Rozwijają logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz tworzyć własną strategię ich rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania.
  • Sprawdzają zdobytą wiedzę matematyczną na stronach Sprawdzam siebie oraz utrwalają uzyskane wiadomości na stronach Rozwiązuję różne zadania.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka"?
Autorami książki są Bielenica Krystyna, Bura Maria, Kwil Małgorzata, Lankiewicz Bogusława.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, którym jest edukacja wczesnoszkolna.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, zapewniający najnowsze materiały edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie tysięcy placówek oświatowych w całej Polsce.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
88: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną grafikami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 1 część.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka"?
Tytuł jest częścią popularnej serii "ELEMENTARZ ODKRYWCÓW".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>