Matematyka z kluczem 5. Podręcznik. Część 2

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 5 szkoły podstawowej, część 2, zgodny z wymogami nowej podstawy programowej, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki. Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki grom i interesującym wprowadzeniom Na dobry początek. Wspiera rozwijanie umiejętności...
23,23 * 23,50 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,23 zł

Opis

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 5 szkoły podstawowej, część 2, zgodny z wymogami nowej podstawy programowej, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki.

  • Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki grom i interesującym wprowadzeniom Na dobry początek.
  • Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki szczegółowo rozwiązanym przykładom.
  • Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem.
  • Ułatwia naukę dzięki praktycznym wskazówkom zamieszczonym w ramkach Dobra rada.
  • Pomaga rozwijać zainteresowania matematyczne dzięki zadaniom z pucharem, treściom w rubrykach Dla dociekliwych i zestawom Zadania na deser.
  • Pomaga systematycznie utrwalać wiadomości i umiejętności dzięki zestawom zadań Czy już umiem? na końcu każdego tematu, Powtórzenie przed klasówką oraz Zadania na temat…, zamieszczonym na końcu każdego działu.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Matematyka z kluczem 5. Podręcznik. Część 2"?
Autorami tytułu są Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska, Marcin Braun.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Matematyka z kluczem 5. Podręcznik. Część 2 została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada opisywany podręcznik szkolny?
875/2/2018 to numer dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień nadania numeru. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, a także z kryteriami merytorycznymi.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
  • Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Kładąc nacisk na nowoczesne sposoby pracy z uczniami, zdobyło zaufanieogromnej liczby nauczycieli i szkół na terenie całej Polski.

Która to jest część książki?
To wydanie stanowi 2 część.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Matematyka z kluczem 5. Podręcznik. Część 2 składa się z 192 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z kluczem 5. Podręcznik. Część 2"?
Tytuł jest częścią popularnej serii Matematyka z kluczem.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka z kluczem 5. Podręcznik. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>