Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Wersja C

Zeszyt ćwiczeń dostosowany do zawartości nowego podręcznika. Liczby i działania, Własności liczb naturalnych, Ułamki zwykłe, Figury na płaszczyźnie, Ułamki dziesiętne, Pola figur, Liczby całkowite, Graniastosłupy.
16,99 * 17,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,75 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń dostosowany do zawartości nowego podręcznika.

  • Liczby i działania,
  • Własności liczb naturalnych,
  • Ułamki zwykłe,
  • Figury na płaszczyźnie,
  • Ułamki dziesiętne,
  • Pola figur,
  • Liczby całkowite,
  • Graniastosłupy.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Wersja C"?
Zofia Bolałek, Małgorzata Dobrowolska, Adam Mysior, Stanisław Wojtan, Piotr Zarzycki to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Wersja C" został opracowany przez Wydawnictwo GWO.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Wersja C"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "GWO; Matematyka z Plusem".
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


O wydawcy opisywanego podręcznika:
Założone w 1991 roku przez cenionego wykładowcę Uniwersytetu Gdańskiego, Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokiej skali. Znane z publikacji podręczników matematycznych, wykorzystywanych przez większość uczniów z polskich szkół.

Do której klasy i na jakim poziomie edukacji jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu, to jest: matematyka.


Ile stron zawiera ta pozycja?
128: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. Wersja C

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>