Między nami. Język polski 6. Podręcznik Outlet

Podręcznik dla klasy 6 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klas 4 i 5 (którego ciąg dalszy ma miejsce w klasach 7 i 8). Wraz z książką dla klasy 6 seria podręczników jest już kompletna. Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie,...
28,72 * 49,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,94 zł

Opis

Podręcznik dla klasy 6 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klas 4 i 5 (którego ciąg dalszy ma miejsce w klasach 7 i 8). Wraz z książką dla klasy 6 seria podręczników jest już kompletna.

Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe. Dobór ciekawych tekstów zachęca uczniów do czytania. Niektóre utwory dostępne są w wersji audio – można ich słuchać za pomocą smartfona.

FAQ

Sprawdź sekcję zadawane pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Między nami. Język polski 6. Podręcznik"?
Za treścią tytułu stoją Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek.
Ci autorzy są wyjątkowo płodni! Posiadamy ogromną kolekcję ich podręczników. To wręcz na skalę światową! Grono autorów, którzy opublikowali ponad 15 książek jest relatywnie niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki . Pisanie podręczników wymaga bowiem, poza wiedzą, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów będących na różnych poziomach edukacyjnych.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Między nami. Język polski 6. Podręcznik" została wydana przez Wydawnictwo GWO.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 6. Podręcznik"?
Tytuł należy do serii "Między nami".
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
392 to długość książki Między nami. Język polski 6. Podręcznik.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Kilka słów o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Założone w 1991 roku przez A. Mysiora i M. Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO), to wydawnictwo specjalizujące się w wydawania podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Korzysta z nich 60% uczniów polskich szkół podstawowych. Ale GWO nie ogranicza się tylko do matematyki, oferując również podręczniki do j. polskiego, fizyki, biologii, historii i plastyki.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Między nami. Język polski 6. Podręcznik

  • Autorzy: Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek
  • Wydawnictwo GWO
  • Seria Między nami
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 392
  • Format: 26 x 20
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978838118264533

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>