Nowe Słowa na start! Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start!” dla klasy 6 zawiera zadania utrwalające umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego, a także polecenia ułatwiające zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich. Ćwiczenia są skorelowane z podręcznikiem „NOWE Słowa na start!...
26,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start!” dla klasy 6 zawiera zadania utrwalające umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego, a także polecenia ułatwiające zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich. Ćwiczenia są skorelowane z podręcznikiem „NOWE Słowa na start! 6”.

  • Poprzez liczne ćwiczenia o atrakcyjnej formie ułatwia rozwijanie umiejętności oraz utrwalanie wiadomości z zakresu nauki o języku.
  • Pozwala na utrwalanie poprawnej pisowni dzięki różnorodnym zadaniom ortograficznym.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności z zakresu retoryki oraz pozwala ćwiczyć tworzenie wypowiedzi ustnych i pisemnych.
  • Dzięki zestawom zadań do tekstów literackich i publicystycznych uczy analizy zastosowanych środków językowych i stylistycznych, a także utrwala umiejętności retoryczne.
  • Zawiera odsyłacze do dodatkowych materiałów (teorii, wskazówek pomagających w rozwiązywaniu zadań, ćwiczeń oraz zasobów multimedialnych) w postaci kodów QR.
  • Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań Sprawdź, czy potrafisz zamieszczonych na końcu każdego rozdziału.
  • Skutecznie wspiera w systematycznym zdobywaniu wiedzy i umiejętności, dzięki czemu pomaga w przygotowaniu do egzaminu po klasie 8.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Nowe Słowa na start! Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Joanna Kuchta, Agnieszka Marcinkiewicz są autorami tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Nowe Słowa na start! Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika szkolnego?
907/3/2019 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu nauki. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową, a także z kryteriami merytorycznymi.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
  • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.Kilka słów o wydawcy opisywanego podręcznika:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, zapewniający najnowsze materiały edukacyjne. Poprzez innowacyjne podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, pozyskało zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych w całym kraju.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Nowe Słowa na start! Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej Nowe Słowa na start!.
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a jednocześnie logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł liczy 160 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią upiększoną graficznie. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Nowe Słowa na start! Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>