Optimise A2. Student's Book Pack

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom...
89,99 * 98,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 98,50 zł

Opis

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom prowadzenie lekcji, a tematyka rozdziałów jest bliska zainteresowaniom młodzieży.

Seria zapewnia uczniom solidne przygotowanie do egzaminów – szczególny nacisk położono na egzaminacyjne umiejętności produktywne, które zwykle stanowią dla nich największe wyzwanie. Filmy Talk2Me oraz Speaking Test pomagają w budowaniu pewności siebie niezbędnej do płynnej komunikacji i przygotowują do testu z mówienia, a podejście „krok po kroku” do nauki pisania ułatwia im regularne rozwijanie tej sprawności. Optimise to także bogactwo komponentów cyfrowych, które uatrakcyjniają pracę z podręcznikiem i angażują uczniów, ułatwiając im przyswajanie nowego materiału językowego.

Nowe wydanie (Optimise update edition) poziomu A2 i B1 jest dostosowane do zmian w egzaminach Cambridge Key for Schools i Preliminary for Schools, które wchodzą w życie w 2020 roku. Zaktualizowana wersja uwzględnia m.in. nowe rodzaje zadań oraz listy słów.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Optimise A2. Student's Book Pack"?
Jeremy Bowell, Richard Storton to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Optimise A2. Student's Book Pack"?
Tytuł ten należy do serii "Optimise".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania tego podręcznika to 2019. "Optimise A2. Student's Book Pack" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Optimise A2. Student's Book Pack

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>