Optimise B1. Student's Book Premium Pack

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom...
112,00 * 123,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 123,20 zł

Opis

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom prowadzenie lekcji, a tematyka rozdziałów jest bliska zainteresowaniom młodzieży.

Seria zapewnia uczniom solidne przygotowanie do egzaminów – szczególny nacisk położono na egzaminacyjne umiejętności produktywne, które zwykle stanowią dla nich największe wyzwanie. Filmy Talk2Me oraz Speaking Test pomagają w budowaniu pewności siebie niezbędnej do płynnej komunikacji i przygotowują do testu z mówienia, a podejście „krok po kroku” do nauki pisania ułatwia im regularne rozwijanie tej sprawności. Optimise to także bogactwo komponentów cyfrowych, które uatrakcyjniają pracę z podręcznikiem i angażują uczniów, ułatwiając im przyswajanie nowego materiału językowego.

Nowe wydanie (Optimise update edition) poziomu A2 i B1 jest dostosowane do zmian w egzaminach Cambridge Key for Schools i Preliminary for Schools, które wchodzą w życie w 2020 roku. Zaktualizowana wersja uwzględnia m.in. nowe rodzaje zadań oraz listy słów.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Optimise B1. Student's Book Premium Pack"?
Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


W którym roku został wydany podręcznik?
Optimise B1. Student's Book Premium Pack został opublikowany w 2019 roku. "Optimise B1. Student's Book Premium Pack" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Optimise B1. Student's Book Premium Pack"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Optimise".
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
176 stanowi objętość stronicową książki Optimise B1. Student's Book Premium Pack.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną graficznie. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Optimise B1. Student's Book Premium Pack

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>