Ponad słowami 3. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Outlet

Podręcznik „Ponad słowami” do klasy 3: Umożliwia poznawanie historii literatury w uporządkowany sposób dzięki wyraźnemu oddzieleniu tekstów z epoki i współczesnych nawiązań. Gruntownie przygotowuje do egzaminu dojrzałości w bloku ćwiczeń i wskazówek maturalnych. Pomaga rozwinąć umiejętności...
34,44 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,25 zł

Opis

Podręcznik „Ponad słowami” do klasy 3:

 • Umożliwia poznawanie historii literatury w uporządkowany sposób dzięki wyraźnemu oddzieleniu tekstów z epoki i współczesnych nawiązań.
 • Gruntownie przygotowuje do egzaminu dojrzałości w bloku ćwiczeń i wskazówek maturalnych.
 • Pomaga rozwinąć umiejętności odkrywania sensów i swobodnego wypowiadania się na tematy związane z literaturą i innymi dziełami sztuki.
 • Zaznajamia z najważniejszymi filmami, a także dostarcza wskazówek, w jaki sposób omawiać te utwory.
 • Pokazuje trwałość motywów literackich w utworach, które nawiązują do tekstów z epoki.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Ponad słowami 3. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony"?
Za treścią podręcznika stoją Małgorzata Chmiel, Robert Pruszczyński, Anna Równy.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Ponad słowami 3. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony" został wydany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Treść "Ponad słowami 3. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony" składa się z 184 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim liczne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego zakresu wiedzy jest ta ksiażka?
Ten materiał jest rekomendowany do wykorzystania na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym.


Przeczytaj o wydawnictwie tego podręcznika:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją obecnością na polskim rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na system edukacji. Stając naprzeciw wyzwaniom wiążącym się z nowoczesną edukacją, dostarcza podręczniki, zgodne z wytycznymi MEN i licznych komisji egzaminacyjnych.

Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Ponad słowami 3. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "Ponad Słowami".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Przeczytaj o serii tego podręcznika:
Ponad słowami, seria podręczników do nauczania języka polskiego; od dawna jest znana wśród uczących się oraz nauczycieli. 7 zalet serii "Ponad słowami":
 • Łatwy do przyswojenia układ treści,
 • Ma formy przekazu ukierunkowane na wymagania nastolatków,
 • Tu liczy się nie tylko literatura, ale także wszechstronnie rozumiana kultura,
 • Wspierają kompleksowe przygotowanie się do matury (część ustna i pisemna),
 • Ułatwiają przypominanie wiedzy z wcześniejszych klas,
 • Zawierają pomoce multimedialne ułatwiające prowadzenie lekcji i zrozumienie treści,
 • Zachęcają uczniów do dyskutowania o historii czy cechach literatury polskiej.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Ponad słowami 3. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>