Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla szkoły podstawowej

Nowa edycja 2021–2023 Nowy podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 8 jest dostosowany do obecnej sytuacji szkolnej. Pozwala na bezpieczną realizację treści oraz umożliwia skuteczne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z biologii.
47,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,12 zł

Opis

Nowa edycja 2021–2023

Nowy podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 8 jest dostosowany do obecnej sytuacji szkolnej. Pozwala na bezpieczną realizację treści oraz umożliwia skuteczne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z biologii.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla szkoły podstawowej"?
Za treścią podręcznika stoją Beata Sągin,Andrzej Boczarowski,Marian Sęktas.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada opisywany podręcznik?
844/4/2021/z1 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla szkoły podstawowej" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
  • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
192 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną graficznie. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych wydawnictw na rynku. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zdobyło zaufaniewielu edukatorów i placówek oświatowych na terenie Polski.

Do której serii podręczników należy "Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii "Puls życia".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>