Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 „Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób. Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata mi.n. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia...
47,48 * 47,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,42 zł

Opis

NOWA EDYCJA 2021-2023

„Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób.

  • Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata mi.n. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia codziennego oraz nowoczesnym infografikom.
  • Zapewnia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku i zadaniom różnego typu do samodzielnego rozwiązania, a także praktycznym wskazówkom o charakterze matematycznym.
  • Umożliwia powtarzanie i utrwalanie wiedzy poprzez wykorzystanie różnych elementów powtórzeniowych zamieszczonych na koniec tematów i działów, a także przypomnieniu wiadomości z klasy 7.
  • Pokazuje fizykę jako naukę bliską życiu i zachęca do jej poznawania dzięki zilustrowanym doświadczeniom z wykorzystaniem zwykłych przedmiotów oraz projektom na zakończenie działów.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej"?
Za treścią podręcznika stoją Grażyna Francuz-Ornat,Teresa Kulawik,Maria Nowotny-Różańska.
Są autorami niewielu podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej" został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 885/2/2018. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii zgodności z ramą programową.

 
Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.

 
Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, zapewniający najnowsze materiały edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych na terenie całej Polski.
 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł liczy 288 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do popularnej serii "Spotkania z fizyką".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.

 
Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>