Spotkania z fizyką 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 „Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to zeszyt ćwiczeń ułatwiający naukę rozwiązywania różnych typów zadań oraz planowania i wykonywania doświadczeń. Zapewnia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki licznym zadaniom różnego typu, m.in. Na dobry początek – dla...
26,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,50 zł

Opis

NOWA EDYCJA 2021-2023

„Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to zeszyt ćwiczeń ułatwiający naukę rozwiązywania różnych typów zadań oraz planowania i wykonywania doświadczeń.

  • Zapewnia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki licznym zadaniom różnego typu, m.in. Na dobry początek – dla tych, którzy potrzebują więcej ćwiczeń, oraz Dla dociekliwych – dla tych, którzy szukają zadań nietypowych lub o podwyższonym stopniu trudności.
  • Uczy planowania i wykonywania prostych doświadczeń, za pomocą Dziennika laboratoryjnego oraz Zadań doświadczalnych.
  • Rozbudza zainteresowanie fizyką dzięki elementowi Korzystam z informacji, zawierającemu ciekawe treści połączone z zadaniami.
  • Odsyła do dodatkowych zadań, przykładów, doświadczeń oraz filmów z doświadczeniami, za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.
  • Ułatwia utrwalanie wiedzy i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty dzięki nowym elementom znajdującym się na końcu każdego z działów: Sposób na zadanie oraz Sprawdź, czy potrafisz.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Spotkania z fizyką 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej"?
Za treść książki odpowiada Bartłomiej Piotrowski.
Jest autorem paru podręczników, ale ich treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności intensywnego zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Spotkania z fizyką 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Spotkania z fizyką 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Spotkania z fizyką".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
128 to liczba stron książki "Spotkania z fizyką 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej".
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną graficznie. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.

 
O wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, zapewniający najnowocześniejsze pomoce edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych na terenie całego kraju.
 
Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Spotkania z fizyką 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>