Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Arkusze

Arkusze egzaminacyjne „Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka” to 11 zestawów zadań dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminie ósmoklasisty w roku 2024. Zawierają dodatkowo arkusz CKE egzaminu ósmoklasisty z maja 2022 r. Pokazują, jak rozwiązywać zadania różnego typu,...
24,55 * 26,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,86 zł

Opis

Arkusze egzaminacyjne „Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka” to 11 zestawów zadań dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminie ósmoklasisty w roku 2024. Zawierają dodatkowo arkusz CKE egzaminu ósmoklasisty z maja 2022 r.

  • Pokazują, jak rozwiązywać zadania różnego typu, dzięki szczegółowemu omówieniu jednego arkusza.
  • Pomagają oswoić się z formą arkusza, instrukcjami i kartami odpowiedzi dzięki zestawom zadań wzorowanych na zadaniach przygotowanych przez CKE.
  • Umożliwiają samodzielny trening pod presją czasu dzięki dobraniu zadań w zestawy, które należy rozwiązać w 100 minut – tyle trwa egzamin z matematyki.
  • Ułatwiają doskonalenie indywidualnych strategii egzaminacyjnych dzięki powtarzalności charakterystycznych typów zadań.
  • Zawierają odpowiedzi i rozwiązania (pod kodami QR) do wszystkich zadań, co ułatwia samodzielną weryfikację rozwiązań i ocenę stopnia własnego przygotowania do egzaminu.

Szczegóły - Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Arkusze

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>