Uczeń na szóstkę. Zeszyt 14 dla klasy 1. Ćwiczenia do Naszego Elementarza

Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na  przyszły  stosunek dziecka do nauki.  Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać. Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowane do najnowszego darmowego podręcznika...
7,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na  przyszły  stosunek dziecka do nauki.  Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać.

Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowane do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I.

  • w tej samej kolejności realizują tematy,
  • realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie),
  • realizuje podstawę programową MEN dla kl. 1,
  • działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie,
  • zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.

Seria zawiera zeszyty:

  • Jestem uczniem - zeszyt 1
  • Już się uczę - zeszyt 2
  • Poznaję litery i liczby - zeszyt 3
  • Piszę i liczę - zeszyt 4
  • Uczeń na szóstkę - zeszyty 5-16.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Uczeń na szóstkę. Zeszyt 14 dla klasy 1. Ćwiczenia do Naszego Elementarza"?
Za treścią książki stoi Anna Wiśniewska.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Uczeń na szóstkę. Zeszyt 14 dla klasy 1. Ćwiczenia do Naszego Elementarza" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas Szkoła podstawowa 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu, to jest: edukacja wczesnoszkolna.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka liczy 32 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Uczeń na szóstkę. Zeszyt 14 dla klasy 1. Ćwiczenia do Naszego Elementarza"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej Uczeń na szóstkę.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Uczeń na szóstkę. Zeszyt 14 dla klasy 1. Ćwiczenia do Naszego Elementarza

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>