Wczoraj i dziś 5. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 5 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne. Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi materiałami (m.in. filmami i zadaniami) dzięki kodom QR znajdującym się w publikacji. Zachęca do wykonywania kolejnych zadań...
27,56

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,30 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 5 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne.

  • Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi materiałami (m.in. filmami i zadaniami) dzięki kodom QR znajdującym się w publikacji.
  • Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek.
  • Ułatwia utrwalanie wiedzy z poszczególnych rozdziałów i pomaga w przygotowaniu do prac klasowych dzięki podsumowaniom Sprawdź, czy potrafisz.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Wczoraj i dziś 5. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej"?
Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch są autorami tego tytułu.
Są autorami paru podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja Wczoraj i dziś 5. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej została przygotowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Ile stron zawiera ta pozycja?
128 stron książki Wczoraj i dziś 5. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


O wydawcy tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, zapewniający najnowsze pomoce edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zyskało zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych na terenie Polski.

Do której serii podręczników szkolnych należy "Wczoraj i dziś 5. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej Wczoraj i dziś.
Wzorem pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Wczoraj i dziś 5. Zeszyt ćwiczeń do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>