Podziemnik. Szkicownik odkrywcy podziemnego świata

Blok pełen twórczych zadań rysunkowych dla młodych odkrywców. Ciąg dalszy podziemnej przygody zapoczątkowanej książką „Pod ziemią, pod wodą”.Rozwikłaj gąszcz rur i kabli ciągnących się pod ziemią. Narysuj, co pływa w kanałach i zaprojektuj oczyszczalnię ścieków. Zbuduj wielką maszynę do drążenia...
21,84 * 32,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,69 zł

Opis


Blok pełen twórczych zadań rysunkowych dla młodych odkrywców. Ciąg dalszy podziemnej przygody zapoczątkowanej książką „Pod ziemią, pod wodą”.

Rozwikłaj gąszcz rur i kabli ciągnących się pod ziemią. Narysuj, co pływa w kanałach i zaprojektuj oczyszczalnię ścieków. Zbuduj wielką maszynę do drążenia tuneli i wydrąż tunel przez środek wielkiej góry. Zostań archeologiem i weź udział w wykopaliskach. Skompletuj szkielet dinozaura, zamień jaskinię w zębatego potwora i upchaj pasażerów w tokijskim metrze.

Blok zawiera 36 plansz. Każdą z nich możesz łatwo wyrwać, by obdzielić twórczymi zadaniami całą rodzinę!

Polecamy także „Podwodnik. Szkicownik odkrywcy podwodnego świata”.

Aleksandra i Daniel Mizielińscy jest autorem historii "Podziemnik. Szkicownik odkrywcy podziemnego świata".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 5 do 11 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - kup dla niego też pozostałe bajki z serii "Przyroda".

Jest to średniej długości lektura - ma 72 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Podziemnik. Szkicownik odkrywcy podziemnego świata została udostępniona przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.