Pojazd Strażak Sam Łódź Neptun z figurką ver.2

Strażak Sam Łódź Neptun z figurką ver.2Łódź z figurką Penny w kamizelce ratunkowej. Łódź potrafi pływać po wodzie, ma tajną skrytkę w podłodze, wyposażona jest w wyciągarkę i akcesoria. Długość łodzi: 20 cm Oryginalny pojazd na licencji Strażak Sam - popularnej i pełnej humoru animacji, gdzie...
97,05 * 98,28 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 96,71 zł

Opis

Strażak Sam Łódź Neptun z figurką ver.2

Łódź z figurką Penny w kamizelce ratunkowej. Łódź potrafi pływać po wodzie, ma tajną skrytkę w podłodze, wyposażona jest w wyciągarkę i akcesoria. Długość łodzi: 20 cm

  • Oryginalny pojazd na licencji Strażak Sam - popularnej i pełnej humoru animacji, gdzie tytułowy bohater strażak Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich codziennych dylematów. Jego perypetie to spora dawka rodzinnej zabawy. Pojazd użytkowy - łódź Netpun jest jednym z pojazdów ratunkowych ekipy strażaka Sama, używanym w ratownictwie na wodzie. Neptun może pływać na wodzie i dlatego idealnie nadaje się również do zabawy w wannie.
  • Obudź w sobie bohatera - Łódź ratownicza o długości ok 20 cm z ruchomą kierownicą i wyciągarką linową.
  • Bogate wyposażenie - dołączona jest ruchoma figurka Penny w stroju ratownika. Figurkę można dowolnie ustawiać. Bohaterka jest zaopatrzona w płetwy do nurkowania, zdejmowany kapok i kask.
  • Zabawki na licencji Strażak Sam od Simba są bezpieczne i przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienny spokój, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuacje i przygody. Oglądanie jego perypetii to bezcenna dawka rodzinnej rozrywki. Ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Wszystkie dzieci znają tą postać i lubią wcielać się w jego rolę. Renomowana firma zabawkowa Simba prezentuje wiele zestawów dla dzieci na licencji Strażak Sam, są to oficjalne zabawki sygnowane tą marką. Pozwalają one na wielogodzinną zabawę w strażackie akcje realistyczne niczym wyjęte z bajki.

Szczegóły - Pojazd Strażak Sam Łódź Neptun z figurką ver.2

  • Producent: Simba
  • Kod producenta: GXP-895334
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4006592081805
  • EAN: 4006592081805

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również