Pojazd terenowy z wyciągarką

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Świat dzikich zwierząt firmy Schleich obejmuje...

159.40 zł

-4%

166.50 zł

Dodaj do schowka

Opis

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Świat dzikich zwierząt firmy Schleich obejmuje dzikie zwierzęta z każdego zakątka globu. Dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat mogą wybrać swoje ulubione zwierzęta z czterech środowisk naturalnych - Safari, Lód i Ocean, Dżungla i Las. W ten sposób mogą poznać miejsca, w których zwierzęta te zamieszkują.
Zestaw Pojazd Terenowy z wyciągarką 42410. Możesz wyruszyć na ekscytującą przygodę z leśniczym i jego wiernym towarzyszem, młodym szympansem! Wyciągarkę można przymocować do przodu lub tyłu pojazdu. Przymocuj wyciągany hak wyciągarki do pnia drzewa, aby wyciągnąć auto z błota! Zmień oponę lub zatankuj SUV'a. Ratuj ranne zwierzęta za pomocą sprzętu doktora! Pomóż im wyjść z gęstej dżungli i zanieś je do stacji badawczej CROCO! Zestaw z SUV'em, leśniczym, szympansem i wieloma świetnymi akcesoriami. Zestaw stanowi idealne uzupełnienie stacji badawczej w dżungli 42350 (CROCO Stacja badawcza dzikich zwierząt), sprzedawany oddzielnie.
Zawartość i cechy zestawu:
pojazd terenowy SUV
figurka leśniczego (może trzymać narzędzia w rękach, ma ruchome ręce i nogi)
figurka szympansa
wyciągarka z hakiem
zapasowe koło
akcesoria medyczne (walizka, stetoskop, strzykawka, tubka maści, bandaż)
narzędzia: łopata, siekierka, nóż
kanister i klucz do wymiany koła
arkusz z naklejkami
instrukcja
zestaw można uzupełnić o zestaw 42350, 42351, 42352 (sprzedawane osobno)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pojazd terenowy z wyciągarką