Pokemon Clip'N'Go Poke Ball Munchlax

  • Pokemon
  • 889933977753
Pasek przeznaczony do mocowania Poke Ball pozwoli twojemu dziecku zabrać ze sobą Pokemony w dowolne miejsce!Jeżeli twoja pociecha jest zafascynowana światem wyjątkowych stworzeń o niesamowitych umiejętnościach to podaruj jej wyjątkowy pas, który ułatwi transport Poke Ball, we wnętrzu których...

156.16 zł

-22%

200.21 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pasek przeznaczony do mocowania Poke Ball pozwoli twojemu dziecku zabrać ze sobą Pokemony w dowolne miejsce!
Jeżeli twoja pociecha jest zafascynowana światem wyjątkowych stworzeń o niesamowitych umiejętnościach to podaruj jej wyjątkowy pas, który ułatwi transport Poke Ball, we wnętrzu których znajdują się członkowie drużyny Pokemony. Od teraz młody trener będzie zawsze perfekcyjnie przygotowany do walki, a niebezpieczni przeciwnicy z pewnością zostaną pokonani przez doskonale zgrany zespół.
Zestaw składa się z paska z oryginalnym zapięciem przypominającym Poke Ball, jednej figurki o wysokości 2 cali oraz dwóch Poke Ball Clip N Go. Od teraz Pokemony twojego dziecka będą bezpiecznie przechowywanie w Poke Ball i umieszczone w zasięgu jego ręki. Każdy młody trener Pokemon z ogromną dumą będzie nosił ten przedmiot.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pokemon Clip'N'Go Poke Ball Munchlax