Pokemon Clip'N'Go Poke Ball Pikachu

Pasek przeznaczony do mocowania Poke Ball pozwoli twojemu dziecku zabrać ze sobą Pokemony w dowolne miejsce!Jeżeli twoja pociecha jest zafascynowana światem wyjątkowych stworzeń o niesamowitych umiejętnościach to podaruj jej wyjątkowy pas, który ułatwi transport Poke Ball, we wnętrzu których...

147.20 zł

-26%

200.21 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pasek przeznaczony do mocowania Poke Ball pozwoli twojemu dziecku zabrać ze sobą Pokemony w dowolne miejsce!
Jeżeli twoja pociecha jest zafascynowana światem wyjątkowych stworzeń o niesamowitych umiejętnościach to podaruj jej wyjątkowy pas, który ułatwi transport Poke Ball, we wnętrzu których znajdują się członkowie drużyny Pokemony. Od teraz młody trener będzie zawsze perfekcyjnie przygotowany do walki, a niebezpieczni przeciwnicy z pewnością zostaną pokonani przez doskonale zgrany zespół.
Zestaw składa się z paska z oryginalnym zapięciem przypominającym Poke Ball, jednej figurki o wysokości 2 cali oraz dwóch Poke Ball Clip N Go. Od teraz Pokemony twojego dziecka będą bezpiecznie przechowywanie w Poke Ball i umieszczone w zasięgu jego ręki. Każdy młody trener Pokemon z ogromną dumą będzie nosił ten przedmiot.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pokemon Clip'N'Go Poke Ball Pikachu

  • Producent: Wicked Cool Toys
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 889933977760
  • EAN: 889933977760
  • Wymiary: 25x10x25 cm