Poliboy Bio Płyn do czyszczenia podłóg drewnianych cytrusowy 1 l

Płyn do mycia i pielęgnacji parkietu, ale również desek podłogowych i boazerii. Nadaje się również do drewna olejowego lub woskowanego. Dzięki specjalnej formule jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie skutecznie wyczyści nawet uporczywy brud nie pozostawiając smug. Naturalny wosk roślinny z...

23.99 zł

-33%

35.99 zł

Cena za L : 23.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do mycia i pielęgnacji parkietu, ale również desek podłogowych i boazerii. Nadaje się również do drewna olejowego lub woskowanego. Dzięki specjalnej formule jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie skutecznie wyczyści nawet uporczywy brud nie pozostawiając smug. Naturalny wosk roślinny z brazylijskiej palmy Carnauba zapewnia również działanie konserwujące.

Płyn jest opatrzony certyfikatem „Nature Care Product”. Jest oparty na bazie surowców odnawialnych, takich jak warzywa cukrowe, środki powierzchniowo czynne z oleju kokosowego i glukozy, a także łagodne środki powierzchniowo czynne na bazie aminokwasów. Wszystkie aktywne składniki są w pełni biodegradowalne. Po zastosowaniu, naturalne olejki wypełnią pomieszczenie świeżym, owocowym zapachem trawy cytrynowej i grejpfruta. Butelka jest w całości wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Składniki - Poliboy Bio Płyn do czyszczenia podłóg drewnianych cytrusowy 1 l

5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe (limonen, cytryna i trawa cytrynowa), woda, wosk Carnauba, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, guma.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować zgodnie z instrukcją dozowania.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: NATURE CARE PRODUCT (tylko składniki z naturalnych upraw; bez syntetycznych silikonów i surfaktantów; brak produktów, które mąją wpływ na zdrowie i środowisko; opakowanie zaprojektowane tak, aby mogło zostać poddane recyklingowi lub użyte ponownie).

Informacja alergenna

Limonene.

Dane producenta/dystrybutora

POLIBOY BRANDT & WALTHER GMBH, Torneestr. 5, D-28865 LILIENTHAL/BREMEN

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Poliboy Bio Płyn do czyszczenia podłóg drewnianych cytrusowy 1 l

  • Producent: Poliboy Bio
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4016100041016
  • EAN: 4016100041016
  • Wymiary: 28 x 6 x 11 cm