Poliboy Bio Płyn do czyszczenia podłóg niedrewnianych cytrusowy 1 l

Płyn Poliboy BIO Boden nadaje się do czyszenia wszystkich rodzajów podłóg (płytki, laminat, linoleum). Dzięki specjalnej formule jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie skutecznie wyczyści nawet uporczywy brud nie pozostawiając smug. Składniki nie zawierają wosku ani polimerów. Płyn jest...

23.99 zł

-33%

35.99 zł

Cena za L : 23.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn Poliboy BIO Boden nadaje się do czyszenia wszystkich rodzajów podłóg (płytki, laminat, linoleum). Dzięki specjalnej formule jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie skutecznie wyczyści nawet uporczywy brud nie pozostawiając smug. Składniki nie zawierają wosku ani polimerów.

Płyn jest opatrzony certyfikatem „Nature Care Product”. Jest oparty na bazie surowców odnawialnych, takich jak warzywa cukrowe, środki powierzchniowo czynne z oleju kokosowego i glukozy, a także łagodne środki powierzchniowo czynne na bazie aminokwasów. Wszystkie aktywne składniki są w pełni biodegradowalne. Środek ma naturalne pH, więc jest delikatny dla skóry. Po zastosowaniu, naturalne olejki wypełnią pomieszczenie świeżym, owocowym zapachem trawy cytrynowej i grejpfruta. Butelka jest w całości wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Składniki - Poliboy Bio Płyn do czyszczenia podłóg niedrewnianych cytrusowy 1 l

5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe (limonen, cytryna i trawa cytrynowa), woda, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, guma.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować zgodnie z instrukcją dozowania.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: NATURE CARE PRODUCT (tylko składniki z naturalnych upraw; bez syntetycznych silikonów i surfaktantów; brak produktów, które mąją wpływ na zdrowie i środowisko; opakowanie zaprojektowane tak, aby mogło zostać poddane recyklingowi lub użyte ponownie).

Informacja alergenna

Limonene.

Dane producenta/dystrybutora

POLIBOY BRANDT & WALTHER GMBH, Torneestr. 5, D-28865 LILIENTHAL/BREMEN

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Poliboy Bio Płyn do czyszczenia podłóg niedrewnianych cytrusowy 1 l

  • Producent: Poliboy Bio
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4016100051015
  • EAN: 4016100051015
  • Wymiary: 28 x 6 x 11 cm