Poliboy Bio Spray do czyszczenia różnych powierzchni grejpfrutowy 500 ml

Uniwersalny środek czyszczący jest idealny do wszystkich zmywalnych powierzchni, takich jak drewno, plastik i metal w całym domu. Dzięki wygodnej butelce z rozpylaczem, można szybko i łatwo wyczyścić meble i powierzchnie nie pozostawiając smug i nadając im naturalny połysk. Naturalne olejki...

12.99 zł

-48%

24.99 zł

Cena za L : 25.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Uniwersalny środek czyszczący jest idealny do wszystkich zmywalnych powierzchni, takich jak drewno, plastik i metal w całym domu. Dzięki wygodnej butelce z rozpylaczem, można szybko i łatwo wyczyścić meble i powierzchnie nie pozostawiając smug i nadając im naturalny połysk. Naturalne olejki eteryczne wypełnią pomieszczenie świeżym, owocowym zapachem grejpfruta.

Uniwersalny Spray jest opatrzony certyfikatem „Nature Care Product”. Jest oparty na bazie surowców odnawialnych, takich jak warzywa cukrowe, środki powierzchniowo czynne z oleju kokosowego i glukozy, a także łagodne środki powierzchniowo czynne na bazie aminokwasów. Wszystkie aktywne składniki są w pełni biodegradowalne. Butelka jest w całości wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Składniki - Poliboy Bio Spray do czyszczenia różnych powierzchni grejpfrutowy 500 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe), anionowe środki powierzchniowo czynne (aminokwasowe środki powierzchniowo czynne), kompozycje zapachowe (limonen z oleju z grejpfruta), woda, kwas cytrynowy, sorbinian potasu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować zgodnie z instrukcją dozowania.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: NATURE CARE PRODUCT (tylko składniki z naturalnych upraw; bez syntetycznych silikonów i surfaktantów; brak produktów, które mąją wpływ na zdrowie i środowisko; opakowanie zaprojektowane tak, aby mogło zostać poddane recyklingowi lub użyte ponownie).

Informacja alergenna

Limonene.

Dane producenta/dystrybutora

POLIBOY BRANDT & WALTHER GMBH, Torneestr. 5, D-28865 LILIENTHAL/BREMEN

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Poliboy Bio Spray do czyszczenia różnych powierzchni grejpfrutowy 500 ml

  • Producent: Poliboy Bio
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4016100100515
  • EAN: 4016100100515
  • Wymiary: 25 x 5 x 9 cm