Poliboy Bio Spray do czyszczenia szkła z Bioalkoholem 500 ml

Środek do czyszczenia szkła jest idealny do wszystkich powierzchni szklanych, takich jak okna, gabloty i lustra. Formuła opracowana ze 100% naturalnych składników, usuwa brud, odciski palców, wapno, pastę do zębów i smar nie pozostawiając smug. Rozpylacz do czyszczenia szkła i luster jest opatrzony...

24.99

Cena za L : 49.98zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Środek do czyszczenia szkła jest idealny do wszystkich powierzchni szklanych, takich jak okna, gabloty i lustra. Formuła opracowana ze 100% naturalnych składników, usuwa brud, odciski palców, wapno, pastę do zębów i smar nie pozostawiając smug.

Rozpylacz do czyszczenia szkła i luster jest opatrzony certyfikatem „Nature Care Product”. Jest oparty na bazie surowców odnawialnych, takich jak warzywa cukrowe, środki powierzchniowo czynne z oleju kokosowego i glukozy, a także łagodne środki powierzchniowo czynne na bazie aminokwasów. Wszystkie aktywne składniki są w pełni biodegradowalne. Butelka jest w całości wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Składniki - Poliboy Bio Spray do czyszczenia szkła z Bioalkoholem 500 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe), jak również woda, alkohol, kwas mlekowy.

100% składników ma naturalne pochodzenie.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować zgodnie z instrukcją dozowania.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: NATURE CARE PRODUCT (tylko składniki z naturalnych upraw; bez syntetycznych silikonów i surfaktantów; brak produktów, które mąją wpływ na zdrowie i środowisko; opakowanie zaprojektowane tak, aby mogło zostać poddane recyklingowi lub użyte ponownie).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Poliboy Bio Spray do czyszczenia szkła z Bioalkoholem 500 ml

  • Producent: Poliboy Bio
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4016100070511
  • EAN: 4016100070511
  • Wymiary: 25 x 5 x 9 cm

Inni Klienci kupili również