Polska Róża Kosmetyczny olej z pestek róży 30 ml

Olej z pestek z róży, naturalny, kosmetyczny, zimnotłoczony do cery suchej wrażliwej i dojrzałej. Olej zimnotłoczony, pozyskany z tłoczenia pestek róży. Tłoczenie „na zimno” pozwala pozostawić w oleju naturalne i niezmienione kwasy tłuszczowe, antyutleniacze oraz inne substancje aktywne, będące...

33.99 zł

Cena za L : 1133zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Olej z pestek z róży, naturalny, kosmetyczny, zimnotłoczony do cery suchej wrażliwej i dojrzałej. Olej zimnotłoczony, pozyskany z tłoczenia pestek róży.

Tłoczenie „na zimno” pozwala pozostawić w oleju naturalne i niezmienione kwasy tłuszczowe, antyutleniacze oraz inne substancje aktywne, będące idealnym kosmetykiem dla naszego ciała. 100% olej z pestek róży zapach i żółto-pomarańczowy kolor. Zapach i kolor mogą się różnić w zależności od użytej partii pestek. Olej polecany szczególnie do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Podczas systematycznej pielęgnacji skóry olejem z pestek róży, skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna i odżywiona.

Składniki - Polska Róża Kosmetyczny olej z pestek róży 30 ml

Rosa Canina Seed Oil.

Sposób przygotowania i przechowywania

Na oczyszczoną skórę należy zaaplikować załączoną pipetą kilka kropelek oleju, następnie delikatnie wmasować. Olej wchłania się około 3 minut, w zależności od rodzaju cery. Olej można dodać także do kremów, w celu ich wzbogaceniu w składniki odżywcze.

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Pod wpływem niskiej temperatury olej może tężeć i mętnieć. Jest to proces naturalny i w pełni odwracalny.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W przypadku dostanie się oleju do oczu należy przemyć je dużą ilością wody.

Dane producenta/dystrybutora

Polska Róża Ernest Michalski Sp. z o.o., ul. Róży 5, Falenty Nowe, 05-090 Raszyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Polska Róża Kosmetyczny olej z pestek róży 30 ml

  • Producent: Polska Róża
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768174861
  • EAN: 5902768174861
  • Wymiary: 12.5 x 6 x 3 cm