Polski SP 6 O to chodzi! Podręcznik cz.2

Pakiet edukacyjny „O to chodzi!” dla klas 4–6 został stworzony zgodnie z założeniami nowej podstawy programowej i w pełni umożliwia realizację zawartych w niej celów. Łączy to, co dobre i sprawdzone w tradycyjnym kształceniu polonistycznym, z ujęciem nowatorskim, wychodzącym naprzeciw nowoczesnym...
25,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,00 zł

Opis

Pakiet edukacyjny „O to chodzi!” dla klas 4–6 został stworzony zgodnie z założeniami nowej podstawy programowej i w pełni umożliwia realizację zawartych w niej celów. Łączy to, co dobre i sprawdzone w tradycyjnym kształceniu polonistycznym, z ujęciem nowatorskim, wychodzącym naprzeciw nowoczesnym realiom współczesnego świata, w jakim porusza się dziecko. Autorki starają się znaleźć złoty środek między rozwijaniem praktycznych umiejętności a wprowadzaniem niezbędnej wiedzy, by nie rezygnując z teorii, kłaść nacisk na funkcjonalność, komunikacyjny charakter nauczania.

FAQ

Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Polski SP 6 O to chodzi! Podręcznik cz.2"?
Autorem podręcznika jest Teresa Michałkiewicz.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces katalogowania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka Polski SP 6 O to chodzi! Podręcznik cz.2 została wydana przez Wydawnictwo Stentor.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
236 to długość książki "Polski SP 6 O to chodzi! Podręcznik cz.2".
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas Szkoła podstawowa 4-6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest język polski.


Do jakiej serii podręczników należy "Polski SP 6 O to chodzi! Podręcznik cz.2"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej O TO CHODZI!.
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Polski SP 6 O to chodzi! Podręcznik cz.2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>