Polskie Świece Świeca sojowa Pear Cinnamon z drewnianym knotem 190 g

Świeca sojowa jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło zostało przez nas zalane ekologicznym, w 100% naturalnym woskiem sojowym, do którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia drewniany knot, który zapewnia równomierne wypalanie...

20.99

Cena za kg : 110.47zł

Dodaj do schowka

Opis

Świeca sojowa jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło zostało przez nas zalane ekologicznym, w 100% naturalnym woskiem sojowym, do którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia drewniany knot, który zapewnia równomierne wypalanie oraz przyjemnie „pyrka”, gdy płonie.

  • Wyskość: 80 mm
  • Średnica: 75 mm
  • Czas palenia: ok. 35 godz.
  • Waga całości: 415 g
  • Waga zalewu: +/- 190 g

Używany przez nas wosk sojowy to naturalny w 100% roślinny wosk sojowy najbardziej znanej na świecie marki wyprodukowany w USA. Idealny także do świec do masażu, batiku oraz kosmetyków.

Zawiera niewielki dodatek w postaci olejów roślinnych. Nasze woski są wolne od materiału modyfikowanego genetycznie, nie zawierają pestycydów i herbicydów, co zostało potwierdzone przez analizy dokonane w niezależnych akredytowanych laboratoriach. Producent gwarantuje, że są w 100% roślinne i nie zawierają ropy naftowej i produktów ropopochodnych, parafiny, wosku palmowego ani pszczelego. Są to woski naturalne, wegańskie, biodegradowalne, nie zawierają szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne.

Składniki - Polskie Świece Świeca sojowa Pear Cinnamon z drewnianym knotem 190 g

100% roślinny wosk sojowy, oleje roślinne, drewno.

Dane producenta/dystrybutora

Polskie Świece, ul. Staszica 31E, 43-170 Łaziska Średnie

Recenzje

Ocena 

Polecam. Świeca jest rewelacyjna. Świetny naturalny skład,dlugo się pali,piękny wygląd, subtelny ale jednocześnie długo utrzymujący się naturalny zapach. Na pewno jeszcze je kupię. Polecam warto.

Ocena 

Dobry zakup, szybka obsługa i bardzo dobrze zabezpieczone zakupy. Polecam!!!

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Polskie Świece Świeca sojowa Pear Cinnamon z drewnianym knotem 190 g

Inni Klienci kupili również